Víte, co mají společného šéfové těch největších technologických gigantů? Jednak rozhodují o budoucnosti lidstva a jednak jsou to introverti. V dnešním newsletteru se proto zaměřím na dvě témata. První je investicí do takzvaných měkkých dovedností, a to je chápat, jak přemýšlejí ti druzí. Nakonec se podíváme, co pro nás chystají zmínění introverti a jak na tom něco vydělat.

Hlavní témata dnešního newsletteru:

 

O trojím lidu

 

Rovnou přiznávám, že jsem introvert. Je vám určitě jasné, že extrovert by se takovému titulku článku vyhnul, takže nemá smysl nic zakrývat. Typologicky jsem navíc melancholik. S prací v médiích se to docela pere, protože většina kolegů jsou spíš extroverti. Dobře proto vím, jaká mohou vzniknout mezi oběma světy nepochopení v komunikaci. Sepsal jsem si proto několik poznámek z načtených knih a článků, které vám mohou pomoci, ať jste extroverti nebo introverti.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se