Kdo by neznal reálie českého nemovitostního trhu, byl by z něj asi celkem překvapený. Jak je možné, že jsou Češi ochotní investovat do nemovitostí, které jim na nájmu vynáší méně než spořicí účty a ještě s nimi je o tolik víc starostí? V čistě finanční rovině to totiž takto položené nedává moc smysl. Vysvětlení ale nabídl nový průzkum STEM/MARK pro Salutem Group, z něhož lze mimo jiné také vyčíst, která města mají největší perspektivu. Odhaluje totiž, kam se mladí Češi, a s nimi tedy i poptávka po bytech, hodlají stěhovat.

Zbývá vám ještě 95 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak je to v Česku ve skutečnosti s investováním do nemovitostí.
  • Do jaké investiční skupiny patříte a jak si vedete oproti ostatním.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se